Біографія

Image: 

Народилась 21 грудня 1967 року в сім”ї журналістів: Івана Волошенюка та Галини Касіяненко. 1985 року закінчила загальноосвітню школу. В 1991 році закінчила Вінницький педагогічний інститут факультет української мови та літератури.

З 1990 року працювала в місцевій школі на посаді вчителя української мови та літератури. З липня 1994 року працюю в періодичних вінницьких виданнях. 2 роки – коректором газети «ДТП», з 1997 року - випусковим редактором газети „Вінницькі відомості”. Друкувалась в газетах під псевдонімом Юлія Вірська. Під цим же псевдонімом в 2003 році видала книгу російською мовою „Навсегда”, де в центрі уваги людські стосунки.

З 2007 року працюю редактором Вінницького державного телебачення «ВІНТЕРА». Сьогодні автор соціальної програми «Акценти». Кількість програм 500: соціальні, історичні, ювілейні дати відомих українців та видатних людей, які побували на Поділлі» Бальзака, Потоцьких і т.д. Передача «Родина Потоцьких і їхній внесок в розвиток Поділля» дала можливість 3.09.12 стати учасником Міжнародного фестивалю телерадіомовлення «Мій рідний край» та отримати нагороду від ЄС у рамках міжнародної співпраці «Слідами спільної історії поляків, українців та євреїв» 02 .12.2012.

Неодноразово виступала на Першому Національному каналі, де 04.10.10 презентувала власну програму «Акценти» в проекті «Слово регіонам». 17.07.2014 видала другу книгу «В її житті була пристрасть» про Софію Потоцьку, місцеву меценатку під власним прізвищем. Сімейний стан: одружена, 2 дітей.

Іронія життя полягає в тому, що значно більше досягають лицемірні, аніж достойні та порядні.

Есть люди, с которыми можно нагреться, но с которыми никогда не согреешься. Таких сейчас много. Возможно, это похоже на секс, не облагороженный любовью...

Все минає... Іноді від цього дуже сумно. Деякі люди залишають свій слід у твоїй долі назавжди. Ти вже з ними не спілкуєшся, але ніколи не забудеш і згадуватимеш завжди з вдячністю. Особливо тих, хто тебе підняв над ситуацією.

Не позбавляйте людей їхніх ілюзій... Гінця, який прийшов з поганою звісткою - вбивали.

Найкоротший шлях бути угодним всім, казати їм усе, що вони хочуть почути. Мистецтво лицемір"я, кажуть, знищить увесь світ. А ми ж так не любимо правди.

Дружба - це коли на іншому кінці світу, на іншому кінці проводу відчули те, що щойно відчув ти...